O FIRMIE

KIM JESTEŚMY - KILKA SŁÓW O NAS

Primo Nieruchomości jest liderem wynajmu apartamentów wakacyjnych na rynku zakopiańskim.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat obsłużyliśmy kilkanaście tysięcy gości, którzy zatrzymali się w naszych apartamentach. Nasze bogate doświadczenie nie narazi Państwa na współpracę z nowicjuszami na rynku, nie będziemy się uczyć wynajmu na Państwa przyszłej nieruchomości. Nie obiecujemy przysłowiowych „gruszek na wierzbie” - nasza oferta oparta jest na faktach i naszym doświadczeniu.
 

 

Zysk z wynajmu

Bezpieczeństwo

Gwarancja jakości

7 lat doświadczenia

System rezerwacji

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Wynajem krótkoterminowy to inwestycja - jakich wiele na rynku, wyróżnia go jednak spora stopa zwrotu inwestycyjnego. Po zakupie mieszkania na ten cel, pozostaje pytanie: co dalej? Firm, które zajmują się obsługą tego rodzaju inwestycji jest sporo - jak wybrać tą najbardziej odpowiednią? Dlaczego Primo Nieruchomości, a nie inna firma ?

 

Wybrany przez nas - lata tamu - model obsługi wynajmu, w oparciu o współpracę z rezydentem, nadal sprawdza się na rynku najlepiej. Polega on na podziale obowiązków związanych z wynajmem krótkoterminowym na dwie strony. Dzięki temu każda ze stron może skupić się na tym, na czym zna się najlepiej. Podział ról zwiększa efektywność wykonywanej pracy przez każdą z stron. W efekcie mieszkania są dużo lepiej posprzątane i zadbane, a oferta dostosowana do nowoczesnych trendów marketingowych.

 


Masz pytanie?

Napisz do nas. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Wyślij zapytanie