Nieruchomości w Zakopanem

Nieruchomości w Zakopanem - bogata oferta, dobre lokalizacje - zobacz ofertę

Nieruchomości w Zakopanem w atrakcyjnych cenach

Czy inwestowanie w nieruchomości w górach się opłaca?

Samo Zakopane to największy ośrodek miejski w bezpośrednim otoczeniu Tatr. Nie bez przyczyny jest nazywany zimową stolicą Polski. Co roku przyciąga miłośników nart, wspinaczek, górskich wędrówek czy po prostu osób, które zachwycają się przepiękną panoramą Tatr.

Rejony górskie mają dużą przewagę nad kurortami nadmorskimi z powodu długiego sezonu turystycznego. Nie bez znaczenia jest duża popularność sportów zarówno zimowych jak i letnich. Niezapomnianą atmosferę tworzy ponadto klimat kultury góralskiej. To wszystko wpływa na olbrzymie i stałe zainteresowanie Zakopanem. Jeszcze dosyć niedawno Polacy wypoczywali według pewnego schematu: latem długie wakacje nad morzem, zimą ewentualnie narty w górach. Widać już jednak pewne zmiany, Polacy coraz chętniej wyjeżdżają na weekendy bądź święta, a kierunkiem ich wycieczek coraz częściej są Tatry.Trochę faktów

Zakopane jest w stanie przyjąć aż 2 miliony turystów rocznie. W samym 2015 roku liczba turystów w porównaniu do 2014 roku wzrosła o 6,2%. Dodatkowo, Tatry coraz chętniej odwiedzają obcokrajowcy. Aktualnie co dziesiąty turysta pochodzi zza granicy, podczas gdy dwa lata temu było ich zaledwie 7%.

Wiele osób może też zaskoczyć fakt, że zaledwie 34% osób przybywających na Podhale chodzi po górach. Większość gości woli korzystać z innych atrakcji, takich jak np. wieczorne wyjścia do klubów, wypady do restauracji czy mniej męczące podziwianie uroków Tatr – spływ Dunajcem czy odpoczynek w termach w Białce lub Bukowinie Tatrzańskiej. To właśnie ci Klienci zwracają dużą uwagę na standard miejsc, w których się zatrzymują. Tutaj nad pokojami w hotelach dużą przewagę mają właśnie apartamenty.

 

 
Luksusowy apartament Grand Royal spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów
 
 Kompleks Jagiellońska 34 jest przykładem obiektu zlokalizowanego w samym centrum Zakopanego!

Kup - Wypoczywaj - Zarabiaj

  A gdyby tak móc odwiedzać Zakopane w dowolnym momencie, mieszkając u siebie i jednocześnie na tym zarabiać?

Aktualnie w Zakopanem pojawia się mnóstwo nowych możliwości, także każdy znajdzie coś dla siebie. Atrybutem, który ma kluczowy wpływ na wartość nieruchomości jest zazwyczaj lokalizacja. Najwyżej cenione są apartamenty oraz domy położone w pobliżu centrum. Goście mają stamtąd blisko do atrakcji, które znajdują się na Krupówkach. Są jednak osoby, które zdecydowanie wybiorą spokojniejsze okolice, położone z dala od centrum. Dla takich gości idealnym urlopem będzie spędzenie dnia na balkonie z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Niektórzy znowu będą szukali apartamentu położonego blisko stoków narciarskich lub tras rowerowych. Warto zwrócić uwagę na te wszystkie aspekty podczas wyboru idealnego mieszkania.

 

 


 

Inwestycyjny złoty strzał

Inwestowanie w apartamenty w Zakopanem bardzo często okazuje się inwestycyjnym złotym strzałem. Dobrze zlokalizowana nieruchomość nadaje się zarówno pod wynajem, jak i późniejszą sprzedaż z zyskiem.

Warto też pamiętać, że wystrój i urządzenie takiego mieszkania również ma duży wpływ na późniejszy wybór przez potencjalnego gościa. W tej kwestii można skorzystać z usług architekta, która sprawi, że mieszkanie będzie wyglądało bardzo elegancko oraz nowocześnie. Aktualnie standardem jest nie tylko zastawa kuchenna ale również takie rzeczy jak pralka czy zmywarka. Im więcej rzeczy będzie czekała na gościa, tym chętniej będzie wracać do apartamentu.

Podsumowując, jak najbardziej opłaca się inwestować w nieruchomości w Zakopanem. Z roku na rok przybywa turystów w regionach tatrzańskich, a oni coraz chętniej wybierają luksusowe mieszkania zamiast małych pokoi hotelowych. Każdy, po dniu pełnym wrażeń na urlopie, chciałby wrócić do pięknego apartamentu lub przed wycieczką w góry, wypić kawę na tarasie z widokiem na panoramę Tatr. Więc nie ma co się zastanawiać czy warto, trzeba się zastanowić który z tych apartamentów odpowiada nam najbardziej.

 

 

Zobacz pełną ofertę:

Nieruchomości w Zakopanem

Oryginalne wykończenie apartamentu gwarantuje zainteresowanie gości!
 
 
Masz pytanie?

Napisz do nas. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Wyślij zapytanie